Tři mobily

Mobilní telefon je už něco, co má opravdu doma každý. A já sama toho jsem důkazem. A abych se vám přiznala, tak stejně s jedním mobilním telefonem já osobně bych se nikdy nespokojila. Mám mobilní telefony dokonce tři. A nosím je všechny stále pravidelně a poctivě u sebe. První mobilní telefon mám samozřejmě takový, který je jenom můj a mám ho pro soukromé osobní účely. Na tento mobilní telefon mi volají třeba například přátelé nebo rodina i kolegové z práce. Ale ne všichni kolegové. Na můj osobní soukromý mobilní telefon mi volají pouze dvě kolegyně a jeden kolega, se kterými se mám z práce opravdu blíže a chodíme taky spolu často na nějakou párty anebo na drink anebo na večeři či oběd.

Mobil nemám jen jeden.

Potom mám taky druhý mobilní telefon, který mám právě pracovní, na který mi volají úplně všichni kolegové a taky klienti anebo šéf. A samozřejmě, že na pracovní mobilní telefon má nárok taky moje rodina a ostatní přátelé. Na pracovní mobilní telefon mi vlastně může zavolat úplně kdokoliv, komu se zachce.

S mobilem i pracuji.

Ovšem soukromé číslo dávám jenom někomu, ostatní tomu říkají, že soukromé telefonní číslo dávám pouze vyvoleným lidem. Možná je to pravda. A můj poslední a třetí mobilní telefon je tak, že kdybychom někde byli, tak aby se moje děti nenudily, tak jim jeden mobilní telefon půjčím. A mám to udělané tak, aby se děti zabavily. Takže ve starém třetím mobilním telefonu mám stažené nějaké hry a aplikace, které děti zabaví. Můžou se tam online v mobilní aplikaci zahrát hru pexeso anebo taky člověče nezlob se, což moje děti opravdu hodně baví. Takže jsem ráda, že ho moje děti se zabaví, aby se nenudily, zatímco třeba hrají vzdělávací hry. Víte, není to závislost na mobilu úplně stejná, jako když tam někdo tráví hodiny a hodiny svého volného času. Moje děti si tam hrají a já jsem ráda, že je to baví a že já jim dopřávám zábavu, která je zaujme.