Mobil pro všechny

Řekněte mi, kdo dnešní době nemá vůbec žádný mobilní telefon. Abych se přiznala, já si nedokážu představit žádný den, že bych neměla mobilní telefon. Mobilní telefon k životu potřebuji, a to bez výjimek. Taky dokonce můj sedmiletý syn už má svůj mobilní telefon. A jsem na to pyšná, protože syn se právě díky mobilnímu telefonu toho mnohé naučil. Vůbec mi nevadí, že s mobilním telefonem syn začal už ve čtyřech letech. A v pěti letech už uměl krásně stahovat filmy na mobilu, ale taky i na počítači. Můj mobilní telefon mám samozřejmě propojený s notebookem, abych měla všechny informace pohromadě.

Lidé mají rádi mobilní telefony.

Taky mám svůj mobilní telefon propojený s se snovým mobilním telefonem, abych viděla a věděla, co syn si tam všechno dělá. A jsem ráda, že syn má takové zkušenosti s mobilním telefonem, protože hodně dětí je takových, že vůbec neumí zacházet s elektrotechnikou a další technikou. Myslím si, že by dětem nemělo být zakazováno, aby si hrály s mobilním telefonem. Je to prostě naše moderní doba a mobilní telefon do dnešní moderní doby bezpodmínečně patří. Tak proč bychom měli dětem odepírat techniku a technický pokrok? Myslím si, že mobilní telefon už je jako hračka. A že na to není nahlíženo, jako na nějakou špatnou věc anebo závislost. Je přeci úplně jedno, jestli se dítě dívá na televizi anebo si hraje s mobilním telefonem.

Předchůdce mobilních telefonů.

Každé dítě potřebuje hračky jiné a jinak se odreagovat. Samozřejmě, že dítě se taky musí jít ven proběhnout a nesmí jenom sedět u počítače nebo u mobilního telefonu, ale když můj syn chce, tak mu pár hodin na mobilním telefonu dovolím. A vůbec mi to nevadí a beru to jako součást růstu a vzdělávání. A jak jste na tom vy a celkově vaše rodina? Od kdy si myslíte, že by dítě mělo mít mobilní telefon a zakazovali byste dětem mobilní telefon? Věřte, že každé dítě si přeje mobil.