Bez mobilu ani ránu

Pamatujete si na svůj první mobilní telefon? Já ano. A to byl takový docela velký a těžký mobil. Měl taky takovou tu pověstnou tradiční anténu. S tou anténou nešlo hýbat a byla taková široká, opravdu tam zavazela. Takový mobil ani nedržel v kapse u kalhot. Protože jakmile jsem ho dala do kalhot tak ihned vyklouzl ven. A ta anténa tam taky nebyla vůbec vhodná. Ta anténa tam zavázala a mně se to nelíbilo. Proto jsem si řekla že později, až budu mít svoje peníze a budu jich mít více, tak si nějaký mobil pořídím za vlastní peníze. Taky se stejně říká, že když má něco někdo za vlastní peníze, tak si toho vážím více.

Mobil používám denně.

Jenomže já jsem si toho starého mobilu, který mi dal otec taky hodně vážila. Byl to můj první mobil a byla jsem ráda, že nejsem v partě jediná, kdo tady nemá mobilní telefon. Protože je opravdu velmi smutné, když někdo v partě vyčnívá, a to tím nejhorším nebo nejsmutnějším způsobem. Je velmi smutné, když se mi děti v okolí smály, že jediná nemám mobil. Ale když to tak vezmu, tak co je na tom špatného? Já vím, že člověk má být za každé situace sám sebou a já taková jsem, chtěla jsem být. Vůbec mi nevadilo, že nemám mobil, ale ostatním to vadilo. proč je tak důležité, aby člověk mě všechno, co má ten druhý? Vím, že je to asi psychologie. jenomže já zase velmi špatně snáším, když se mi někdo směje nebo mě někdo pomlouvá. Opravdu mě to dost mrzí. 

Bez mobilu bych ani snad už nebyla.

A vy si ještě pamatujete na svůj prví mobilní telefon A proč jste si ho tehdy pořídili? Jen kvůli sobě nebo kvůli tomu, že se vám děti smály. Vím, je to dost smutné a já bych hned pochopila nezlobila bych se, že si někdo pořídil mobil jenom kvůli tomu, že s emu někdo smál, že mobil nemá. Nicméně, ale takové časy jsou už pryč a mobilní telefon je úplná klasika. Už ani netoužíme po zajímavým vyzváněním nebo tapetě. Ale to už nejde. Spíše jde o to, jaké super hry na mobilu mám. Hry v mobilu hraji velmi často a můj syn taky.