Velký den – svatba

Ať je jaro, léto nebo zima, svítí slunce, prší či sněží, svatební den by měl být krásný a nezapomenutelný. Pamatujte, že na obstarání všeho důležitého nejste sami, můžete si objednat svatební agenturu.
 
Plánujete svatbu již za měsíc? Vše projednáte dle potřeby na několika osobních schůzkách. Co jen si můžete představit a vysnít, to agentura zařídí. A co si nepředstavíte, navštivte její webové stránky a obzory se vám určitě rozšíří. Jen pro příklad, co si lze přát a objednat:
 svatební hostina
1.      Pečení svatebních koláčků. Máte na ně chuť jen při pomyšlení? A co teprve skutečnost.
2.      Výběr a půjčení nebo zakoupení svatebních šatů, bot a dalších doplňků (závoj, čelenka, rukavičky aj.) pro nevěstu, obleku či fraku i s cylindrem pro ženicha. Nepřeberné množství střihů a barev, úplná pastva pro oči. Pro nevěstu líčení a úpravu vlasů.
3.      Svatební kytice a výzdoba květinami a jinými dekoracemi svatebních prostor. Dáte přednost růžím, gerberám, fréziím nebo kalám? Kopretinám či konvalinkám? Záleží na vás, které si vyberete.
4.      Nemáte ještě představu o místě, kde se má svatba konat? Svatební koordinátor vám rád poradí s výběrem i unikátní lokality – na pláži, v luxusní pronajaté vile, v krápníkové nebo ledovcové jeskyni, v zámecké zahradě…
5.      Svatební menu – aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, dezert, večeře (formou švédského stolu).
6.      Agentura vám zajistí i fotografování a kamerování, večerní zábavu, párty, hudbu, tanec, ubytování a v neposlední řadě i úklid.
7.      Ozdobení svatebního vozu (šerpy na kapotu, mašle na kliky a zrcátka), mašličky a špendlíky s myrtou pro svatebčany.
8.      Dárečky pro svatební hosty – čokoládičky, bonbóny aj.
 ženich a nevěsta
Svatební koordinátor je k dispozici také na mailu i telefonu, aby harmonogram příprav a svatebního dne proběhl k vaší spokojenosti.

A nezapomeňte, že pro štěstí do života má mít nevěsta na svatbě jednu věc půjčenou, jednu novou, něco darovaného a něco modrého. Také ji nemá ženich vidět před svatebním obřadem ve svatebních šatech.