Bydlení v dřevostavbě

Život v dřevostavbě je úplně o něčem jiném, takže takové bydlení volí mnoho lidí. V mobilní verzi se sní můžete stěhovat kam budete chtít bez problému.

Bydlení v dřevostavbě

Pohodlné bydlení

Řada lidí si myslí, že bydlení v dřevostavbě není pohodlné a znamená mnoho problémů, ovšem ve skutečnosti tomu vůbec tak není a lidé se zbytečně bojí. Často se říká, že taková dřevostavba má krátkou životnost, ale pokud se o ni budete dobře starat, tak Vám vydrží až 100 let. I když se může zdát, že dřevo skoro hned shoří, tak tomu u masivu není, a navíc stavba splňuje veškeré požární normy.

struktura dřeva

Při správné ošetření dřevo nenapadají ani škůdci, kteří by jinak mohli celou stavbu za poměrně krátkou dobu poškodit, takže je zapotřebí se o dům starat, přičemž v takovém případě nebude žádný problém. Topení je vyřešeno pomocí automatické technologie, která se postará, aby uvnitř byla neustále optimální teplota. Navíc ani netrpí na srážlivost, jenž v běžných domech má za následek plísně a další problémy. Z toho všeho plyne, že správně navržená dřevostavba je pohodlná pro trvalé bydlení a nečeká na Vás žádné nemilé překvapení.

Mobilní verze

Mobilní domy vznikly v Americe již několik desítek let zpátky, protože tehdy lidé potřebovali bydlet na určitém místě a třeba za tři měsíce se přesunout za prací do jiného města. Takto se rozšířili dále do světa, kde je lidé využívají klidně jako stále bydlení. Samozřejmě není problém využití i v podobě rekreačního objektu například někde v přírodě. Velmi zajímavé jsou mobilní dřevostavby, protože je to nádherné a stylové bydlení, ve kterém můžete bydlet po celý rok.

retro dřevostavba

Od dob minulých jsou mobilní domy opravdu na vysoké úrovni, takže se jedná o naprosto nádherné plnohodnotné bydlení, které se dá pořídit za velmi nízkou cenu, a navíc má nízké finanční náklady na provoz. A proto si takové bydlení může dovolit i mladý pár, kterého neláká roky splácet hypotéku. Bazarové domy mají nízkou cenu, ale ty nové mají své kouzlo a mnohdy se dají různě konfigurovat, aby přesně odpovídaly Vaším představám a přáním.