Proč si vzít nebankovní hypotéku

Nemusíte se ničeho bát, na hypotéku od banky nemusí dosáhnout každý. Mnoho lidí se kvůli malým problémům dostalo do registru dlužníků, a proto jim teď banky nechtějí vyhovět.

bankovky

Nicméně vlastní bydlení má spoustu nesporných výhod:

  1. Máte v životě jistotu. Nemusíte se zajímat o to, jakým směrem se pohybuje cena nemovitostní. Můžete vám být jedno, v jaké životní situaci se nachází člověk, který vám pronajímá bydlení. Nemusíte řešit nájemní smlouvu, ani se bát, že vám bude vypovězena.
  2. Nedáváte peníze do cizí kapsy. Když bydlíte v nájmu, každý měsíc dáváte peníze někomu jinému. A za pár let byt nebo dům pořád není váš a pořád platíte. Zatímco když platíte hypotéku, dům se stává každým rokem více a více skutečně vaším.
  3. Nemusíte se bát o budoucnost vašich dětí. Když máte v rodině nemovitost, nemusíte se bát, že vaše děti budou mít s bydlením problémy. Časem dům po vás zdědí a dostanou se tak z případných dluhů nebo jiných těžkých situací.
  4. Máte naprostou svobodu. Když bydlíte v nájmu, musíte každou malou změnu a opravu konzultovat s vlastníkem. Zatímco pokud bydlíte ve vlastním, můžete se bez problémů rozhodnout cokoliv změnit a přestavět okamžitě a bez problémů.

Pokud máte problém získat hypotéku od banky, podívejte se na hypotéky bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/. Jedná se o soukromou českou společnost, jejíž produkty hravě strčí banky do kapsy. Dokáží vám zajistit nízké sazby a splácet můžete podle svých aktuálních možností. (Splatnost úvěru může být dokonce až třicet let.)

krásný dům

Navíc pokud se vaše finanční situace náhle zlepší, můžete hypotéku předčasně splatit zcela zdarma! Nebankovní hypotéka požaduje jen zástavu nemovitosti, můžete k tomuto účelu využít klidně i družstevní nebo městský byt.

Nenechte se už omezovat nájmem a žijte svobodně ve vlastním domě. Přineste do svého života jistotu pro sebe, i celou svou rodinu.