Osram night breaker h7 pro bezpečnou jízdu

S rostoucím technickým pokrokem v automobilovém průmyslu dochází i k větším nárokům na osvětlování jízdního pruhu. Tato informace se vám možná bude zdát zprofanovaná a naivní, ale posuďte sami:
Ve srovnání s vozidly provozovanými na přelomu 80. a 90. let se zvýšila průměrná rychlost a zkrátila doba akcelerace. To má za následek větší dynamiku, zrychlení a pohybový rozsah současných vozů. Ačkoli je nejvyšší povolená rychlost omezena, neznamená to, že se tím jízdní vlastnosti vyrovnají starým žigulíkům a škodovkám. Tam jsme se museli spokojit s obyčejnými halogenkami a zpravidla byly také dostačující.

silniční provoz

Průměrná velikost dnešních vozů až na některé extrémní výjimky velmi malých aut přesahuje všechny běžně užívané typy vozítek z doby před 30 lety. Čím větší karosérie a rozvor kol, tím vyšší nároky na řidičské dovednosti.
Všechny tyto uváděné skutečnosti kladou i vyšší nároky na osvětlení prostoru před předními světlomety a to má vliv na bezpečnost jak pro posádku ve voze, tak i pro ostatní účastníky provozu na silnici.

Night Breaker Unlimited se stal nejprodávanější autožárovkou

Výrobce Osram již déle než deset let nabízí na trhu model Osram night breaker h7. Jedná se o nejprodávanější typ autožárovek, jehož vlastnosti se mezi lidmi šíří velmi rychle zejména zásluhou kladných referencí na internetu. Většina řidičů je zakoupí na zkoušku a obvykle u nich zůstanou, protože přechod z běžné halogenky na lepší typ je markantní hned při první zkušební jízdě, a návrat zpět do starých kolejí je pak značným ústupkem.

noční provoz

Podstatným důvodem je také bezpečnost na silnici a jízdní komfort. Řidič za volantem se cítí jistější, rychleji reaguje na všechny okolní podněty, lépe a pružněji se rozhoduje. Odpadá stres způsobený neustálým přepínáním z tlumených na dálková světla a kompromisem v okamžiku, kdy jej oslňuje protijedoucí automobil, a kdy není před sebe vidět tak, jak by si představoval. Podstatná je i barva světla, která je u běžných autožárovek v teplejších odstínech, a kdy často navozuje únavu a nedostatek koncentrace.