Zlatá čísla mobilů pro firmy i jednotlivce

Kdo spoléhá na to, že si vybere telefonní číslo přímo u svého operátora, například zakoupením předplacené karty, musí počítat s tím, že bude mít k dispozici náhodně zvolený sled číslic, a ten nebude třeba zrovna odpovídat vašim představám, i když těch čísel vám prodejce nabídne několik na výběr. V případě, že si necháte SIM kartu zaslat poštou, tehdy nelze hovořit o žádném výběru z vaší strany. Existuje však možnost zvolit si číslo mobilu individuálně, formou tzv. zlatého čísla. Těch existuje více typů a je pak na vás, jakému z nich dáte přednost.

číslo domu

Stejné číslice – preferujete-li stejné číslice, dbejte na to, aby nedošlo k záměně jejich počtu při jejich zapamatování. Kupříkladu, napíšete-li vedle sebe pět stejných číslic, může to být matoucí a na první pohled nemusíte správně odhadnout, zda jich není náhodou šest. Pokud na ně sázíte, pak je výhodnější buď stejné číslice všechny, anebo je rozmístit třeba po dvojicích či po trojicích. I tak máte celou řadu možností a kombinací, které se vám jistě zalíbí.

číslice na bílých kostkách

Číselná řada – ta bývá rovněž oblíbená a mohou to být i kombinace dvou tříčíselných řad sestavené k sobě buď jako trojice návazné, např. 123 567 nebo paralelní 456 456 anebo třeba protichůdně vzestupné a sestupné, např. 789 987 nebo 345 876. Stačí si s výběrem zlatého čísla trochu pohrát a případně kombinovat i trojčíslí s číselnou řadou a zjistíte, jak neuvěřitelný počet možností tu je k dispozici. Záleží pak na vašem uvážení, kolik do zlatého čísla chcete investovat, a pro jaké účely jej využít.

Numerologie – kdo se věnuje numerologii na trochu seriózní úrovni, nikoli komerční, bude zřejmě dávat přednost některým číslicím před jinými, neboť si uvědomuje u číslic rozdílné vibrace. Číslice je vlastně matematický zápis určitého počtu jednotek a ten vždy souvisí s nějakými dalšími ději a situacemi a může to mít i vliv na náš život. Jinak na nás bude působit symbol tří trojek a jinak tří jedniček.