Máte rádi bylinky?

Máte rádi čaje. Já ano. A to strašně moc. Ale nemůže to být jen tak obyčejný čaj. Přiznám se, že opravdu minimálně si koupíme čaj třeba z obchodu. Přímo takové jen ty pytlíky, které zalejete horkou vodou a tváří se to jako čaj. Ano můžu se mýlit a některé čaje můžou být opravdu kvalitní, ale já zůstanu raději u klasiky a myslím si, že opravdu nebudu na světě jediná která to tak má. Zvlášť třeba čaje pro děti, které jsou kolikrát opravdu přeslazené a bohužel i ty bylinkové a kolikrát nemají takovou sílu a efekt, jakou by ten daný čaj měl mít. Tak že jak se jedná o čaje. jsem naprosto vybíravá.

čaj

A jak jste ne tom vy? Usnadníte si práci pytlíkem anebo dáte přednost spíše sušeným bylinkám? Jaké jsou vaše nejoblíbenější? Máte rádi raději bylinkové anebo jste spíše na ty ovocné? Já mám ráda oboje, ale spíše se přikláním k bylinkám. Někomu nechutnají a nedivím se, kolikrát, než jsem se takové čaje naučila pít, tak se mi z prominutím křivila pusa. Ale potom jsem si na ně zvykla a začali mi chutnat. Já jsem dříve byla spíše na ty ovocné, které jsem si ještě dost osladila, takže chuť celého čaje jsem přebyla cukrem, a to byla teda chyba no. Ale už jsem se to konečně odnaučila a jsem za to ráda.

čaj

Konečně cítím chuť čaje, respektive bylinek. Nejraději mám teda Meduňkový čaj, který si zamilovali i děti a taky můj muž. Tek že za nás vede na sto procent a je vždy první řadě po čem sáhneme. Věděli jste že Meduňkový čaj je pro naše tělo prospěšný a taky má něco jako léčivé účinky. Vyzkoušejte ho a přesvědčte se o tom sami na vlastní kůži. Já si ho kolikrát třeba dávám i před spaní, jelikož mě zklidní chod těla a hned se mi lépe usíná. Taky vám meduňkový čaj může podpořit trávení a chuť. Taky přispívá k hormonální rovnováze. Ale i s takovým čajem by se to nemělo přehánět a je dobré, když jeho dávkování nepřekročíte než na tři čaje denně.