Jaké pomůcky si pořídit pro vaši domácí posilovnu

Klasické činky zná nejspíš každý z vás a možná máte jeden pár někde i u vás doma. Buď se válí pod postelí, nebo zapomenuté někde ve skříni. Můžete to zkusit ale trochu jinak. Nejen muži, ale také i ženy chtějí posílit svoje svalstvo a vyrýsovat si tak postavu. K tomu vám může dobře posloužit boxovací pytel, cvičení shybů nebo třeba použití expandérů. Vaše peněženka tím nijak neutrpí a vaše sebevědomí tak rychle stoupne.

boxovací pytel

1.)Hrazda pro svaly jako z ocele
O té budou spíše uvažovat muži. Zpočátku bude tento způsob tréninku trochu těžší, ale časem se dokážete vytáhnout pěkně do výšky. Můžete si ji umístit například do futer. Posílíte takto zádové svaly a váš hrudník se přitom rozšíří. Problém může nastat jen trochu s výběrem, protože na trhu najdete nespočet variant. Proto si nechte poradit od kvalitního prodejce, který dle informací, které od vás získá, najde to pravé právě pro vás. Jejich výhodou je také snadná skladnost, kdy vám nikde nepřekáží jako větší cvičební pomůcky.

2.)Boxovací pytel vás zbaví dokonale stresu
Právě tím totiž trpí většina z nás bez výjimky. Právě box je přitom velmi dobrým uvolňovacím prostředkem. Stačí si jen pořídit rukavice a a můžete ihned začít trénovat. Samozřejmě najdete i řadu dalších možností, které si můžete umístit přímo na stěnu. Tento drsně vypadající sport není přitom vhodný jenom pro muže. I ženy mu čím dál tím více propadají, protože se zbaví přebytečných kil a vyrýsují si skvěle postavu. Jedná se totiž o skvělé kondiční cvičení, které posiluje nejen paže, ale také neustále tančící nohy. Přitom se zvýší díky většímu záběru i váš sexuální apetit. Budete tak překvapena sama sebou. Rozvíjí a zdokonaluje svaly břišní, hýžďové, zádové a samozřejmě svaly končetin.Po jednom tréninku ucítíte snad každý sval v těle. Díky tomuto sportu se tak dostanete velmi rychle do formy.

boxérský rukavice

3.) Expandér pro upevnění kondice
Říkám se jim také posilovací táhla. Buď z gumy nebo popruhů. Díky nim pracujete dokonale s vlastní vahou a posilujete tak celé své tělo. Upevnit je můžete v podstatě kamkoliv.
Záleží jen na vás samotných, jaký typ tréninku si vyberete. Stačí jen pevná vůle a radost z pohybu, díky kterým získáte krásnu postavu a námahu tak nebudete ani vnímat.