Www

Hypotéka bez doložení příjmu je tady pro všechny

Možná si právě teď říkáte, že by bylo na čase přestat bydlet u rodičů nebo v pronájmu a pořídit si konečně něco vlastního. Pokud disponujete na svém účtu dostatečnou výši financí, tak to určitě nebude problém, ale pokud je váš účet prázdný, tak je potřebné hledat možnosti úvěrů.

stavba

Na bydlení je nejlepším řešením hypotéka, ale v bance ne každý klient na ní dosáhne. Museli byste mít vyšší příjem, nějaké vysoké procento v úsporách a být čistí jako lilie, protože i malý záznam v registru dlužníků dokáže udělat velké problémy. Kromě toho ne každý může doložit výši svého příjmu, takže i tady často sny o bydlení a dalších věcech ztroskotají.
Není však všem dnům úplně konec, protože máte možnost požádat o pomoc nebankovní společnosti, které poskytují produkt zvaný hypotéka bez doložení příjmu.

Tolerance registrů i nedoložitelných příjmů
V tomto případě má velkou šanci získat hypoteční úvěr spousta klientů, protože podmínky jsou méně přísné, než je tomu u bankovních společností. Není totiž překážkou záznam v registrech dlužníků, který má v dnešní době každý druhý klient a překážkou není ani nedoložení výše příjmů.

Peníze je možné využít bezúčelně, takže nejen na bydlení, ale na cokoliv dalšího a to třeba i na podnikatelské účely či vyplacení dluhů a exekucí.
Co však i v tomto případě musíte splňovat je ručení formou zástavy nemovitosti ve prospěch dané nebankovní společnosti. Co se týče maximální výše částky, kterou si můžete půjčit, tak tu ovlivňuje právě daná nemovitost a můžete získat až 70% z její tržní hodnoty.

makléř

Co oceníte dál, je rychlost vyřízení. Žádné složité papírování ani dlouhé čekání, protože již do 24 hodin budete znát odpověď, jestli vám úvěr byl schválený.
Podle výše dlužné částky a s ohledem na další podmínky si můžete nastavit dobu splácení až na 30 let, takže si splátky rozložíte podle své situace a potřeb. Nakonec je možné úvěr splatit i předčasně a dokonce bez sankcí.